Media

VIDEO / “Na vrave artet!”, moderatorja e njohur godet kolegun në pjesët intime

Ata kanë fituar simpatinë e publikut që prej fillimeve të emisionit “Pop Culture” në “Top Channel”.

Janë pikërisht moderatorët e njohur Kelvi Kadilli dhe Dojna Mema.

Siç mund ta keni vënë re, ata kanë një kimi dhe tërheqje të veçantë që i bën edhe më të pranueshme batutat që i bëjnë njërit-tjetrit edhe pse mund të jenë me pullë të kuqe.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas