Media

VIDEO / “Na vrave artet!”, moderatorja e njohur godet kolegun në pjesët intime
               Publikuar në : 18:06 - 12/04/18 |
mapo.al

Ata kanë fituar simpatinë e publikut që prej fillimeve të emisionit “Pop Culture” në “Top Channel”.


Janë pikërisht moderatorët e njohur Kelvi Kadilli dhe Dojna Mema.

Siç mund ta keni vënë re, ata kanë një kimi dhe tërheqje të veçantë që i bën edhe më të pranueshme batutat që i bëjnë njërit-tjetrit edhe pse mund të jenë me pullë të kuqe.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas