KMR, Kryesore

Video: Momenti kur bosi i mafias vritet në lokalin ku po festonte lirimin nga burgu

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE


Ky është momenti kur një person i dyshuar si kreu i një grupi mafioz, ekzekutohet në një lokal në Rusi.

Alexander Zhestekov, 39 vjeç, po festonte lirimin nga burgu.

Por një person iu afrua duke e qëlluar gjashtë herë.

Zhestekov, që thuhet se drejton bandën e rrezikshme ‘Zapsibovskie’, humbi jetën në vendin e ngjarjes.

Ai ishte liruar pasi kishte bërë burg për shantazh dhe mashtrim.

Raportohet se shumë dëshmitarë kishin frikë të dilnin në gjyq kundër tij.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas