KMR

Video/ Moment tronditës, çiklisti përplas me biçikletë vajzën e vogël dhe largohet


               Publikuar në : 21:02 - 10/07/18 |
mapo.al

Ky është momenti tronditës kur një çiklist i pakujdesshëm ka përplasur dhe hedhur në tokë një vajzë të vogël e cila po udhëtonte më familjen e saj.


Pamjet tregojnë se si çiklisti i kalon sipër një vajze të vogël me biçikletë, që po lëvizte pranë një dyqani sendesh antike.

Ciklisti jo vetëm e përplas vajzën e vogël por as nuk ndalon teksa vogëlushja qan.

Incidenti është kapur nga kamerat e sigurisë të dyqanit antik Attic Grandad në Stourbridge, Worcestershire, në Mbretërinë e Bashkuar, të dielën në orën 13:00.

Vajza fatmirësisht ka marrë vetëm plagë të lehta.

4E14D25000000578-5937689-image-a-49_1531224586253

4E14D26C00000578-5937689-image-a-50_1531224591155

4E14D12000000578-5937689-image-a-47_1531224564083


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas