Aktualitet

VIDEO/ Moment shokues: Polici përplas me makinë motoçiklistin, për t’i vënë… prangat
               Publikuar në : 14:17 - 29/05/18 |
mapo.al

Ky është momenti tronditës kur një oficer policie në Kaliforni përplas qëllimit me makinën e tij një motoçiklist për ta arrestuar.


Në pamjet filmike do të shikoni se si polici gjatë ndjekjes e sipër përplas me makinë dhe më pas arreston motoçiklistin.

Por fill pas kësaj në vendngjarje shkojnë motoçiklistët e tjerë  të cilët po merrnin pjesë në “Elite Bikerz Fall Ride Brother”.

Ata filmojnë policin dhe i thonë se “t’ i e shtyve atë”, dhe tentojnë që të marrin motorin e shokut të tyre, por nuk ja dalin.


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Kjo eshte Policia qe duam edhe ne, shikoni vidion eshte Polici Highway pra rrugore mendo si jane te tjeret ti japin koqet ne dore ose nje koqe plumbi ne balle, por ku te le Sali Kriminel, plagos ne miting 11 police nuk i hyn gjemb ne kembe dhe dhunuesi Keyeredaktori i pacavres RD mbrohet sikur te ishte hero, nje rrugac qe vendin e ka ne burg.

    Përgjigju ↓
Pas