Bota, Kryesore

Video/ Moment shokues, motori i ujit shpërthen papritur, një burrë dhe një fëmijë fluturojnë në ajër

Një motor uji ka shpërthyer në Detin e zi, Rusi, duke hedhur në ajër dy pasagjerët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Gelendzik, në pjesën ruse të Detit të zi.


Të dy pasagjerët, një burrë dhe një fëmijë kanë mbetur të plagosur rëndë. Policia ka hapur një hetim për të zbuluar shkaqet e këtij shpërthimi.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *



CLOSE
CLOSE
Pas