Bota

VIDEO/Moment i tmerrshëm, tenton të përdhunojë punonjësen e marketit, shpëtohet nga kalimtari

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 18:24 - 15/04/18 |
mapo.al

Alexander Vysotsky po kalonte rastësisht afër një marketi në Krasnoyarks të Rusisë, kur pa një vajzë duke u sulmuar nga një burrë. Ai u fut menjëherë brenda dhe e përplasi përtokë sulmuesin.


Pamjet janë sulmuar nga kamerat e sigurisë, ku shfaqet punonjësa e marketit që sulmohet befasisht nga një burrë që mbante një thikë në dorë. Në fillim shihet që vajza ju reziston kërcënimeve por më pas sulmuesi e shtrin përtokë dhe tenton ta përdhunojë.Fatmirësisht shfaqet “engjëlli i mbrojtës” që e shpëton dhe mban të shtrirë përdhe sulmuesin deri në momentin që vjen policia.Etiketa: , , ,

Pas