ShowBiz

Video/ Moderatorja shqiptare kërcen twerk para të gjithëve, Sara Kapo i komenton: Të lutem boll


               Publikuar në : 22:07 - 06/09/18 |
mapo.al

Aulona Musta është një nga moderatoret më të ndjekura të ekraneve shqiptare. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj detaje të ndryshme nga jeta private. Herë pas here u përgjigjet edhe pyetjeve të shumë fansave.


Ajo shkakton shumë debate me postimet e saj dhe ua ka marrë dorën shumë mirë. Së fundmi Aulona ka publikuar një video ku shfaqet pas palestre duke bërë një kërcim sensual dhe TWERK me këngën e saj të preferuar. Ajo ka marrë shumë komente si pozitive, por edhe negative.

 

View this post on Instagram

 

Kercen prifti nga belaja, kercen Aulona nga sevdaja 🤣🤣🤣 Nejse, ne fakt po kerceja se e kam fiksim kete kengen 😄😄😄

A post shared by Aulona Musta (@aulonamusta) on


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas