Kryesore

Video/ Moderatori i fut duart live, të ftuarës i ikën truri

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 17:36 - 10/07/18 |
mapo.al

Në një emision televiziv në Angli, moderatori Louis Walsh i fut duart të ftuarës së tij, Mel B-së.


Ndërkohë që janë duke folur, Louis i kishte hedhur krahun Melit dhe fillon e fërkon nga të pasmet.E vënë në siklet dhe e papërgatitur, Mel ngre duart, ndalon së foluri moderatoren tjetër të emisionit dhe i kërkon të gjithëve të shohin se çfarë Louis po bënte.


Mënjeherë ai e ka hequr dorën me shpejtësi dhe u shpreh me të qeshur se “thjeshtë po kujdesej për të”.

Ky gjest aspak i hijshëm, sidomos në transmetim të drejtpërdrejtë, nuk është pritur mirë nga opinioni publik


Etiketa: , ,

Pas