KMR

Video/ Moda e re në Mikonos: Seks, drogë, festa e në fund, serum…


               Publikuar në : 15:02 - 20/08/18 |
mapo.al

Terapia me serum është moda më e re në Mikonos, ishullit famëkeq në Greqi ku turistët harbojnë pa fre dhe ku nuk duket asnjë gjurmë e policisë.


Pas një jete nate të shfrenuar, ku një bionde eksplozive vjen nga Ibiza qoftë edhe vetëm për një natë, festat e egra vazhdojnë në vilat luksoze. Femrat e bukura, muzika e fortë vazhdon pa pushim e policia rrallë ndërhyn.

Gjithsesi, mëngjesin e ditës tjetër, pjesa më e madhe e atyre që festuan nuk i drejtohen spitalit, po u ofrohet komoditeti në vila, trajtim me serum.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas