Kryesore, Politika

Video/ Meta uron ‘mirëmëngjes’ nga Shkëmbi i Dardanit në Jezercë

Presidenti i Rpublikës, Ilir Meta, ka publikuar një video nga lartësitë e Malit të Jezercës, nga vendi i quajtur shkëmbi i Dardanit.


Pak ditë më parë Meta publikoi një video tjeter nga Jugu i Shipërisë, kësaj hëre ai ndodhet në veri  dhe uron minmengjes nga lartësitë e Alpeve.

Ja shenimi i tij në facebook:

Mirëmëngjes nga shkëmbi i Dardanit pranë kryemajës së Jezercës!

 

PasPara

1 koment

  1. Nuk ju njoh kush jeni ju te dy maje shkembi, por dua tju keshilloj: amani, na marshi te keqen, kujdes se mos ju rreshqet kemba dhe na beni hatane, kjo mbasi kush do na e ruaj nderin, pasurite. More kush do na e rruaje dhe do na e qethe Shqiperine ? He! te keqen, boll e “thithet” lopen-Shqiperi. Me karakter ju paste xha Jahua.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas