Kryesore

Video/ Meta uron ‘mirëmëngjes’ nga Shkëmbi i Dardanit në Jezercë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:28 - 30/08/18 |
mapo.al

Presidenti i Rpublikës, Ilir Meta, ka publikuar një video nga lartësitë e Malit të Jezercës, nga vendi i quajtur shkëmbi i Dardanit.


Pak ditë më parë Meta publikoi një video tjeter nga Jugu i Shipërisë, kësaj hëre ai ndodhet në veri  dhe uron minmengjes nga lartësitë e Alpeve.


Ja shenimi i tij në facebook:


Mirëmëngjes nga shkëmbi i Dardanit pranë kryemajës së Jezercës!


 


Etiketa: , , , ,

Pas