ShowBiz

Video/ Mes shalëve të Marinës jo vetëm timoni, por edhe… Super!


               Publikuar në : 17:04 - 07/11/17 |
mapo.al

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina ka publikuar në rrjete sociale disa video tejet provokuese dhe njëkohësisht të rrezikshme.


Në këto video ajo shfaqet duke i dhënë makinës me pjesën e kofshëve.

Gjithashtu ajo që bie më tepër në sy është pikërisht tatuazhi i Marinës në pjesën rrëze kofshës, i cili e bën te duket edhe më seksi.

Nuk është hera e parë, që vajza e Eli Farës provokon me postimet e saj në rrjete sociale.

   

 KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas