ShowBiz

Video/ Mes shalëve të Marinës jo vetëm timoni, por edhe… Super!

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina ka publikuar në rrjete sociale disa video tejet provokuese dhe njëkohësisht të rrezikshme.


Në këto video ajo shfaqet duke i dhënë makinës me pjesën e kofshëve.

Gjithashtu ajo që bie më tepër në sy është pikërisht tatuazhi i Marinës në pjesën rrëze kofshës, i cili e bën te duket edhe më seksi.

Nuk është hera e parë, që vajza e Eli Farës provokon me postimet e saj në rrjete sociale.

   

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas