Humor

Video / Mendon se mund ta presë kolltukun nga lart, por e pëson keq
               Publikuar në : 22:17 - 13/09/18 |
mapo.al

Që në fillim të videos dihej se kjo nuk do të kishte përfundim të mirë.


Videoja më poshtë, e publikuar në Facebook nga UNILAD, tregon momentin qesharak, kur dy njerëz janë të bindur se mund ta presin kolltukun, që një njeri tjetër dëshiron t’ua japë nga lart.

Të sigurt se mund ta presin atë poshtë, burrat që qëndrojnë mbi bagazhin prapa të makinës me karroceri, i kërkojnë personit lartë që ta hedhë lirisht kolltukun poshtë, duke menduar se mund ta presin.

Ai e lëshon kolltukun nga lartë – dhe sigurisht, nuk mund ta presin. Shikojeni:


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas