KMR

Video/ Meksikë, vritet ish-kryetari i bashkisë teksa po bënte… selfie

Piedra Negras, eksponent i politikës në Meksikë, ish-kryetar bashkie, është vrarë dje teksa po bente selfie me mbështetës të tij. Video e vrasjes së tij është transmetuar në disa media të huaja.


“Corriere della Sera” sjell pamjet nga një kamera e instaluar në një ambient krejt publik, ku Piedra Negras po bënte selfie, në momentin kur dikush vjen nga pas dhe e qëllon në kokë.

Sipas mediave të huaja, Piedra Negras njihet si një ndër politikanët që luftonte krimin e organizuar.

Video këshillohet që të shikohet nga një audiencë e rritur, për shkak të pamjeve të rënda.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas