Aktualitet

Video: Me shpejtësi skëterrë rrugëve të Tiranës, policia arreston shoferin

Një drejtues mjeti që lëvizte me shpejtësi gati 100 km/h në Rrugën e Kavajës në kryeqytet mbrëmjen e djeshme, është ndaluar nga policia.


Gjatë aksionit të realizuar gjatë natës në kryeqytet, Policia e Tiranës ben me dije se nga kontrollet kanë rezultuar shkelje, dhe se nuk nuk munguan penalizimet.

“18 Leje Drejtimi te pezulluara per shpejtesi tej normave te lejuara. Tre drejtues mjetesh ne pranga per drejtim mjeti ne gjendje te dehur ne masen 0.57 mg/l dhe 0.71 mg/l dhe 0.88 mg/l”– njofton policia.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas