Media

Video/ Mamin apo babin? Kë duan më shumë fëmijët e Valbona Selimllarit?
               Publikuar në : 21:56 - 30/04/18 |
mapo.al

E ftuar “Në kurthin e Piter Pan”, Valbona Selimllari ka treguar për marrëdhënien që ka me fëmijët. Ajo thotë se në disa raste, fëmijët duan më shumë të atin e tyre sepse i përkëdhel më shumë.


Fëmijët kë duan më shumë mamin apo babin?

Valbona Selimllari: Ata fëmijët e mi na duan të dyve shumë. Por ka ndonjëherë ca raste që ai babi i vet i përkedhel më shumë dhe ua plotëson të gjitha dëshirat. Se ata ndonjëherë thonë ti mami je kurnace, ndonjëherë bëhesh e keqe, kurse babi është më i miri.

 Ndërsa, e pyetur nga “Piter Panistët” e Tv Klan se çfarë i thonë fëmijët kur e shikojnë në televizor, Valbona Selimllar shprehet: “Në fakt edhe më thonë edhe s’më thonë. Unë dua të më thonë më shumë. Por ai djali i madh i imi që është me shije shumë të rafinuar, fillon dhe më kritikon kur ka gjëra për të më kritikuar. Por kur nuk ka thotë mami ishte një yll. Unë pastaj “vdes” fare kur ai më thotë kështu. Kurse Kejni vjen edhe më përqafon shumë fort edhe më puth, dhe kur më puth ai mua e di që kam qenë shumë mirë. Kurse Vivien e vogël nuk pushon së më thëni ti je mami më e bukur”/tvklan


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas