KMR

Video/ Mamaja tmerrohet, gjen ‘vrasësin’ poshtë krevatit të vajzës së saj…
               Publikuar në : 20:11 - 20/09/18 |
mapo.al

Një grua ishte duke pastruar dhomën e vajzës së saj, kur u tmerrua nga ajo cfarë pa poshtë krevatit.


Ishte një gjarpër piton që po qëndronte aty. Pasi erdhën kapësit e gjarpërinjve, ajo i tha vajzës që ta shihte zvarranikun se si rehatohej në krevat.

“Nëna po rregullonte krevatin e vajzës kur pa një gjarpër duke lëvizur në cep dhe për pak minuta u ngjit nga toka për tu rehatuar në dyshek”,- tha kapësja Ally Wilkinson.

Nuk dihet se si pitoni arriti në katin e dytë të shtëpisë, por dihet se janë ‘kacavjerrës’ të zotë dhe janë në gjendje të hyjnë në shtëpi edhe duke u ngjitur në tuba.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas