ShowBiz

Video / Mamaja e Rita Ora kap bashkëshortin e saj në një moment të sikletshëm!

Rita Ora është tejet aktive në rrjete sociale.

Por edhe prindërit e saj janë dhe ndajnë me ndjekësit momente nga më të ndryshmet.Së fundmi Vera Ora, nëna e këngëtares së suksesshme dhe me famë botërore, ka publikuar disa pamje nga bjeshkët, ku kanë shkuar me burrin e saj.

Dhe njëra prej tyre ka tërhequr më shumë vëmendjen për faktin, se ajo e ka kapur ‘mat’ burrin e saj në një moment të sikletshëm.

Videoja është publikuar në rrjet dhe mund ta shihni në vazhdim.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas