ShowBiz

Video / Mamaja e Rita Ora kap bashkëshortin e saj në një moment të sikletshëm!


               Publikuar në : 19:04 - 27/08/18 |
mapo.al

Rita Ora është tejet aktive në rrjete sociale.


Por edhe prindërit e saj janë dhe ndajnë me ndjekësit momente nga më të ndryshmet.

Së fundmi Vera Ora, nëna e këngëtares së suksesshme dhe me famë botërore, ka publikuar disa pamje nga bjeshkët, ku kanë shkuar me burrin e saj.

Dhe njëra prej tyre ka tërhequr më shumë vëmendjen për faktin, se ajo e ka kapur ‘mat’ burrin e saj në një moment të sikletshëm.

Videoja është publikuar në rrjet dhe mund ta shihni në vazhdim.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas