ShowBiz

Video/ Majlinda e akuzoi se nuk kujdesej për djalin, ai e ‘masakron’ me videon…


               Publikuar në : 17:10 - 26/07/18 |
mapo.al

U bë më shumë se një vit që kur reperi Majk dhe Majlinda Zeka i dhanë fund lidhjes e tyre, por ata janë prindër të një djali të quajtur Roan.


E duke qenë se çifti i kanë dhënë fund çdo gjëje, është Majlinda ajo që kujdeset për Roanin e vogël.

Para pak ditësh Majlinda Zeka është pyetur në instagram nëse Majk kujdeset financiarisht për të birin dhe përgjigja e saj ishte “JO”.

Ndërkohë që ditën e sotme po bën bujë lajmi që Majk dhe modelja e njohur Melita Nushi janë kapur mat duke u puthur në një event në Prishtinë.

Ama pavarësisht këtij lajmi që po qarkullon në media, kjo video e Majk me të birin e tij Roan është me të vërtetë e ëmbël. Shihni si “e masakron” ai babain e tij!


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas