ShowBiz

Video/ Majlinda e akuzoi se nuk kujdesej për djalin, ai e ‘masakron’ me videon…

U bë më shumë se një vit që kur reperi Majk dhe Majlinda Zeka i dhanë fund lidhjes e tyre, por ata janë prindër të një djali të quajtur Roan.


E duke qenë se çifti i kanë dhënë fund çdo gjëje, është Majlinda ajo që kujdeset për Roanin e vogël.

Para pak ditësh Majlinda Zeka është pyetur në instagram nëse Majk kujdeset financiarisht për të birin dhe përgjigja e saj ishte “JO”.

Ndërkohë që ditën e sotme po bën bujë lajmi që Majk dhe modelja e njohur Melita Nushi janë kapur mat duke u puthur në një event në Prishtinë.

Ama pavarësisht këtij lajmi që po qarkullon në media, kjo video e Majk me të birin e tij Roan është me të vërtetë e ëmbël. Shihni si “e masakron” ai babain e tij!

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas