KMR

Video/ Magjistari ngrinë moderatorin e “Kojshia Show”, Pamje trishtuese..!
               Publikuar në : 18:01 - 02/04/18 |
mapo.al

Këtë të diele mysafir të emisionit më të shikuar ishin Ramiz Kelmendi, dhe Ilir Ferizi magjistari.


Ilir Ferizi provoi një magji me Moderatorin Sadri Imeri.

 

Shikojeni nga minuta 57:33 kur magjistari e ngrinë moderatorin.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas