KMR, Shëndeti

Video/ Magjistari ngrinë moderatorin e “Kojshia Show”, Pamje trishtuese..!

Këtë të diele mysafir të emisionit më të shikuar ishin Ramiz Kelmendi, dhe Ilir Ferizi magjistari.

Ilir Ferizi provoi një magji me Moderatorin Sadri Imeri. 

Shikojeni nga minuta 57:33 kur magjistari e ngrinë moderatorin.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas