Sport

Video / Lojtarët e rinj të Juventusit dalin të këndojnë para shokëve, nuk mungon as Ronaldo

Nënshkrimet e reja të Juventusit, duke përfshirë edhe Cristiano Ronaldon, u detyruan të këndonin si pjesë e ceremonisë para skuadrës.

Bardhezinjtë nesër nisin sezonin e ri në Serie A kundër Chievos.Juventusi do të niset rrugës për të fituar Scudetton e tetë me radhë, pasi shtatë janë fituar radhazi.

Cristiano Ronaldo, Joao Cancelo, Mattia Perin dhe Leonardo Bonucci kënduan të gjithë.

Atmosfera te Juventusi duhet fantastike para nisjet se sezonit, ku qëllimi kryesor është të fitohet Liga e Kampionëve.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas