fbpx

Humor

Video/ Live gjatë transmetimit, kameramani bie në lumë kamera xhiron gjithçka


               Publikuar në : 22:43 - 26/05/18 |
mapo.al

Një transmetim Live i emisionit në TV CBSN, është bërë shkaktar i shumë të qeshurave mes moderatorëve dhe ekipit që ishte në teren.


Kjo pikërisht për shkak se kameramani i cili ishte në transmeton direkt, ra në lum deri sa po përcillte reporteren e hipur në një varkë.Por i gjithë ky incident u menaxhua nga vetë kameramani i quajtur Chris, i cili edhe pas rënies në lum arriti të shpëtojë kamerën, duke bërë që të mos ndalet transmetimi live.

“A je mirë Chris?” bërtiti gazetarja. “Po, unë jam i mirë”, tha ai.

Incidenti kaloi pa lëndime dhe pa prishje elektronike apo të kamerës për shkak të ujit.


Etiketa: , , , ,

Pas