Sport

Video / Liga e Kombeve, Maqedonia triumfon, shqiptari Aliovski lider i maqedonasve


               Publikuar në : 20:13 - 09/09/18 |
mapo.al

Maqedonia e ka nisur sfidën me 4 futbollistë shqiptarë në formacion, Aliovski, Bejtullahi, Bardhi dhe Musliu.


Ishte sulmuesi i Lids Junajtid, Aliovski ai që iu ka dhënë avantazhin maqedonasve, në minutën e 13′. Në takimet e tjera, Danimarka  mposhti Uellsin 2-0. Takimet e tjera u mbyllën me fitoret e Gjeorgjisë dhe Bullgarisë, të dyja me rezultatin 1-0


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas