Humor

Video/ “Lefta, lefta”, Braçe ironizon Mediun: Aman o Fatmir, ajo kënga ishte…

               Publikuar në : 19:17 - 29/05/18 |
mapo.al

Kreu i Komisionit të Ekonomisë, Erion Braçe, ka ironizuar deputetin Fatmir Mediu dhe pjesëmarrjen e tij në një festë fill pas protestës së opozitës.


Braçe i ka kujtuar shfaqjen në darkën zyrtare të thirrur nga presidenti, ku kryerepublikani u argëtua duke kërcyer disa këngë greke.

Një ndër to ishte edhe hiti i njohur “Gia ta lefta ta Kaneis ola” që përkthehet “Për para i bëj të gjitha”.

Ky detaj nuk i ka shpëtuar deputetit socialist, i cili duke qeshur ja ka kujtuar “shfrenimin” në atë mbrëmje.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas