ShowBiz

Video/ Ledri nuk përmbahet… kërkon të godasë fansin që e qëlloi me cigare

Ledri Vula është përballur me një situatë aspak të këndshme në një prej koncerteve të tij.


Njëri prej fansave, i pranishëm në koncert e ka qëlluar me cigare.

Ky veprim e ka acaruar këngëtarin i cili ka reaguar ashpër ndaj tij duke dashur ta godasë.

E gjithë situata është xhiruar nga të pranishmit në koncertin e artistit dhe tani këto pamje po bëjnë xhiron e rrjetit.

Në video Ledri duket shumë i acaruar dhe i nxehur, larg imazhit të djalit të qetë dhe të qeshur që jemi mësuar të shohim gjithmonë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas