Kryesore

Video / Ky dibran ka një mesazh zemre për Edi Ramën dhe Sali Berishën


               Publikuar në : 16:42 - 25/08/18 |
mapo.al

Edhe pse ka pasur shumë premtime nga të majtë dhe të djathtë për ndërtimin e rrugës së Arbrit, prej 30 vitesh ende dibranët vijojnë të vuajnë duke udhëtuar në rrugën e shkatërruar.
Në dimër situata bëhet edhe më e vështirë, duke vendosur jo pak në rrezik edhe jetën e udhëtarëve.
Një drejtues automjeti duket se i ka ardhur në majë të hundër gjendja aktuale ku përmes një video të postuar në rrjetet sociale mallkon si Berishën, ashtu edhe Ramën.
Për më tepër, Mapo.al ju sjell videon e dibranit që është sa për të qeshur, por edhe për të qarë:Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas