Humor

Video/ Ky dem qenka i paparë, provokon një grua dhe…shikoni ku e çon gjuhën


               Publikuar në : 20:51 - 19/08/18 |
mapo.al

Pamjet në këtë video janë vërtet për të qeshur.


Një dem ka futur kokën në automjetin e ndaluar ku ndodhet një grua me fëmijën e saj.

Demi nxjerr gjuhën dhe…shikoni ku e drejton.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas