Humor

Video/ Ky dem qenka i paparë, provokon një grua dhe…shikoni ku e çon gjuhën

Pamjet në këtë video janë vërtet për të qeshur.


Një dem ka futur kokën në automjetin e ndaluar ku ndodhet një grua me fëmijën e saj.

Demi nxjerr gjuhën dhe…shikoni ku e drejton.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas