KMR

Video/ Kur çifti nuk ndahet as në hedhjen në ujë…


               Publikuar në : 14:24 - 01/08/18 |
mapo.al

Të shkosh çift me pushime, është gjëja më mahnitëse që mund të ndodhë gjatë verës.


Përveç pushimit, aventurat në plazh dhe ujë nuk kanë të paguar.

Një video e fundit e publikuar në Facebook është bërë hit në rrjetet sociale.

Në video, një çift shihet duke u hedhur së bashku në ujë në mënyrë mahnitëse.

Image


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas