KMR

Video/ Kur çifti nuk ndahet as në hedhjen në ujë…

Të shkosh çift me pushime, është gjëja më mahnitëse që mund të ndodhë gjatë verës.


Përveç pushimit, aventurat në plazh dhe ujë nuk kanë të paguar.

Një video e fundit e publikuar në Facebook është bërë hit në rrjetet sociale.

Në video, një çift shihet duke u hedhur së bashku në ujë në mënyrë mahnitëse.

Image

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas