Humor

Video / Kujdes para se të propozoni. Shihni këto vajza duke hequr make up-in dhe s’do besoni më
               Publikuar në : 22:30 - 03/07/18 |
mapo.al

Të rinjtë më shumë se kushdo tjetër janë të fiksuar pas rrjeteve sociale. Ata i sheh kudo me celular në dorë dhe shumicën e kohës së tyre e kalojnë në rrjetet sociale.


Po ashtu edhe bukuria është bërë diçka shumë e rëndësishme mes të rinjve, aq sa shumë vajza e ekzagjerojnë thjesht për t’u dukur bukur në internet shkruan Lastampa.

Në Kinë disa femra jo vetëm që bëjnë make up, por shndërrohen krejtësisht sepse përveçse theksojnë tiparet e tyre, ato shtojnë edhe të reja. Në këtë video do të shohni disa femra, të cilat pasi heqin “llaçin” nga fytyra nuk njihen fare.


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas