Humor

Video komike/ ‘Kiki Challenge’ jo vetëm me femra seksi, ja çfarë bëjnë dy fermerë në mes të baltës…

Sfida virale “Kiki Challenge” që ven nga kënga e reperit të njohur Drake, ka prekur mbarë botën.


Ajo është një sfidë ku teksa dëgjohet refreni i këngës së Drake, një person që është pasagjer në makinë duhet të zbresë nga aty, e të bëjë një koreografi jashtë makinës.

Por sigurisht, si çdo gjë që bëhet virale ajo është argëtuesed, por mund të kthehet e gjitha mbrapsh sepse kanë qenë jo të pakta rastet kur këto video kanë përfunduar me pasoja fatale.

Kiki Challenge ka shkuar deri në Indi dhe në videon e më poshtme shohim dy djem që duke mbjell oriz me dy qe kërcejnë nën ritmet e Drake shkruan Nytimes.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas