KMR

Video / Kështu duket një skenë seksi gjatë xhirimeve të një filmi


               Publikuar në : 16:42 - 28/07/18 |
mapo.al

Disa nga prapaskenat e filmit ‘Stretch’ të Joe Carnahan, tregojnë se sa pamje bizare dhe aspak erotike mund të jenë skenat e seksit gjatë xhirimeve të një filmi, duke i paraqitur aktorët histerik dhe të pavëmendshëm deri në momentin kur regjisori thotë ‘Aksion’.


Shikoni prapaskenat e filmit në të cilin aktrojnë Jessica Alba, Chris Pine dhe Ed Helmes, dhe skenën e seksit në mes të aktorëve Brooklyn Decker dhe Patrick Wilson.

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas