Humor

Video/ Kërcënon të riun me pistoletë, por u ngatërrua me personin e gabuar


               Publikuar në : 20:27 - 09/08/18 |
mapo.al

Sigurisht që të të drejtojnë armën të kap paniku dhe frika.


E megjithatë nuk ka ndodhur kështu për djalin që do të shihni videon e mëposhtme.

Siç shihet në video personi me bluzë të kuqe ka hyrë në dyqan dhe ka kërcënuar një person që ndodhej brenda.

Në fakt ky i fundit nuk është trembur dhe i është kthyer në grushta.

Ai madje i ka rrëmbyer dhe pistoletën dhe më pas e ka gjakosur në grushtë dhe shkelma. Shihni videon se çfarë ndodh.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas