Humor

Video/ Kërcënon të riun me pistoletë, por u ngatërrua me personin e gabuar

Sigurisht që të të drejtojnë armën të kap paniku dhe frika.

E megjithatë nuk ka ndodhur kështu për djalin që do të shihni videon e mëposhtme.

Siç shihet në video personi me bluzë të kuqe ka hyrë në dyqan dhe ka kërcënuar një person që ndodhej brenda.

Në fakt ky i fundit nuk është trembur dhe i është kthyer në grushta.

Ai madje i ka rrëmbyer dhe pistoletën dhe më pas e ka gjakosur në grushtë dhe shkelma. Shihni videon se çfarë ndodh.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas