Bota

Video/ Kërcënoi se do ta rrëzonte aeroplanin, pasagjerët e shtrijnë për tokë agresorin
               Publikuar në : 17:51 - 20/09/18 |
mapo.al

Ky është momenti kur një pasagjerët e një linje ajrore ndaluan një tjetër udhëtar, i cili kërcënoi se do ta shpërthente aeroplanin. Pasagjeri 32 vjeç, emri i të cilit nuk u bë i ditur, hipi në aeroplanin që po fluturonte nga Moska për në rajonin lindor ‘Primorsky Krai’ të Rusisë.


Mediat lokale raportojnë se ai është shefi i një kompanie marketingu dhe kishte kërcënuar se do të vendoste një eksploziv në aeroplan, duke goditur një stjuardesë në fytyrë kur ajo i kërkoi të qetësohej. Videoja e publikuar në internet, shfaq momentin kur disa burra e ndalojnë atë dhe e shtrijnë për toke.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas