ShowBiz

Video/ Kënga sensuale e Dafinës dhe Noizyt po vjen, reperi publikon pak sekonda nga kënga


               Publikuar në : 21:30 - 08/09/18 |
mapo.al

Reperi më i famshëm dhe më i kërkuar shqiptar, Noizy, duket se e ka gati bashkëpunimin me Dafina Zeqirin.


Imazhet e tyre shpërthyer në rrjetet sociale.

Por as kritikat dhe komentet e shumta nuk i ndalën ata, që tashmë kanë realizuar edhe bashkëpunim muzikor.

 

View this post on Instagram

 

Who the f*k gonna stop me 😄

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on


Reperi ka publikuar tani një video me sekuencë të shkurtër, ku shpaloset kënga e re e tyre dhe që duket tejet sensuale.

“A don love, a don sex, a m’don mu a don Noizyn”, ka shkruar reperi përbri videos dhe që me shumë gjasa duhet të jetë pjesë e tesktit të këngës.

 

View this post on Instagram

 

A don love a don sex A mdon mu a don Noizyn

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Kujtojmë se vetëm pak vite më parë Noizy akuzoi Dafinën se kishte shkuar “me gjithë estradën” në një prej diss-eve të tij më të mëdha.

Noizy pati një verë të ngjeshur me koncerte, pasi publikoi dhe superhitin “Toto” tejet të pëlqyer me superyllin zviceran, Raf Camora.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas