ShowBizz

Video/ Kejvina Kthella përvëluese, shikoni si do shfaqet në krah të Ermal Mamaqit në emision

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:47 - 10/11/17 |
mapo.al

Kejvina Kthella është një nga velinat më të zjarrta dhe rrjedhimisht më të përfolura të momentit.


Pasi u shfaq tejet provokuese, shumë më shumë tepër seç pritej në fakt, tashmë të gjithë i kanë sytë nga velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin.


Kejvina Kthella ka publikuar në rrjetet sociale një video, ku ka zbuluar look-un e saj të radhës.


Pas autokritikës së saj të bërë publike, Kejvinën do ta shohim sexy, por ‘me masë’.
CLOSE
CLOSE
Pas