ShowBiz

Video/ Kejvina Kthella përvëluese, shikoni si do shfaqet në krah të Ermal Mamaqit në emision

Kejvina Kthella është një nga velinat më të zjarrta dhe rrjedhimisht më të përfolura të momentit.


Pasi u shfaq tejet provokuese, shumë më shumë tepër seç pritej në fakt, tashmë të gjithë i kanë sytë nga velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin.

Kejvina Kthella ka publikuar në rrjetet sociale një video, ku ka zbuluar look-un e saj të radhës.

Pas autokritikës së saj të bërë publike, Kejvinën do ta shohim sexy, por ‘me masë’.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas