Bota

Video / Kalimtarët rrahin hajdutin për vdekje
               Publikuar në : 22:25 - 21/09/18 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një hajdut vdiq teksa kishte hyrë për të vjedhur në një argjendari. I armatosur me thikë ai futet në një dyqan bizhuterisht në Gladstonos në Qipro, por është pikasur.


Sapo ai ka parë rrezikun ka tentuar që të largohej. Fillimisht ka marrë fikësen e zjarrit, për të thyer derën, por pa sukses. Hajduti është sulmuar nga personat që ishin jashtë dyqanit.

Në fillim ai u qellua nga jashtë dyqanit nga një person, ku mbeti i plagosur. Më pas ai ka thyer xhamat e dritares dhe ka tentuar të dalë, por në këtë moment është sulmuar nga kalimtarët.

Personi vdiq pak momente më vonë në rrugë.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas