KMR

Video/ Itali, tmerrohen qytetarët në një park të Romës, kapet zvarraniku i gjatë 2 metra


               Publikuar në : 18:26 - 26/07/18 |
mapo.al

Pas më shumë se një muaj nga sinjalizimet e para është kapur në një park të Romës, Itali, një gjarpër “Boa constrictor”, i gjatë më shumë se 2 metra, i cili fshihej në Parkun “Scott”, në kryeqytetin Italian.


Ky park ishte vetëm pak metra larg nga parku i lojërave që frekuentohet nga shumë fëmijë.

Ekzemplari me shumë gjasa ishte braktisur nga një qytetar dhe është kapur nga rojet e parkut të “Appia Antica”, pas njoftimeve të banorëve të zonës që kanë filmuar me celular zvarranikun.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas