KMR

Video/ Itali, tmerrohen qytetarët në një park të Romës, kapet zvarraniku i gjatë 2 metra

Pas më shumë se një muaj nga sinjalizimet e para është kapur në një park të Romës, Itali, një gjarpër “Boa constrictor”, i gjatë më shumë se 2 metra, i cili fshihej në Parkun “Scott”, në kryeqytetin Italian.


Ky park ishte vetëm pak metra larg nga parku i lojërave që frekuentohet nga shumë fëmijë.

Ekzemplari me shumë gjasa ishte braktisur nga një qytetar dhe është kapur nga rojet e parkut të “Appia Antica”, pas njoftimeve të banorëve të zonës që kanë filmuar me celular zvarranikun.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas