Kryesore, Politika

Video/ Ish-deputeti i PS shfaqet në vaskë…bashkëshortja e surprizon

Ish-deputeti i PS, Eduard Ndocaj, ka marrë një surprizë të veçantë nga bashkëshortja e tij dhe fëmijët në këtë përvjetor ditëlindjeje.

Bashkëshortja i ka përgatitur një tortë, dhe ndërsa ai ndodhet në vaskë, ata futen dhe i këndojnë këngën e ditëlindjes.Për më shumë shihni videon e mëposhtme…

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas