Kryesore

Video/ Ish-deputeti i PS shfaqet në vaskë…bashkëshortja e surprizon
               Publikuar në : 21:07 - 18/09/18 |
mapo.al

Ish-deputeti i PS, Eduard Ndocaj, ka marrë një surprizë të veçantë nga bashkëshortja e tij dhe fëmijët në këtë përvjetor ditëlindjeje.


Bashkëshortja i ka përgatitur një tortë, dhe ndërsa ai ndodhet në vaskë, ata futen dhe i këndojnë këngën e ditëlindjes.

Për më shumë shihni videon e mëposhtme…

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas