KMR

Video/ Instruktori i zhytjes shpëton nxënësin e tij nga kafshimi i peshkaqenit


               Publikuar në : 19:58 - 06/07/18 |
mapo.al

Kurrë mos i kthe kurrizin një peshkaqeni, skena e filmuar pranë Tiger Beach në Bahamas tregon Eli Martinez, një zhytës profesionist dhe instruktor, i cili ka reaguar në kohë duke larguar një peshkaqen 400 kg, i cili po kërcënonte duke ju afruar nxënësit të tij Joe Wong, në thellësi të Bahamas, pranë Tiger Beach.


Martinez ka shtyrë peshkaqenin tigër duke e kapur nga hunda, klipi është xhiruar disa kohë më parë por vetëm tani është publikuar në Internet.


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas