ShowBiz

Video/ Incidenti i zbulon më shumë seç duhet Beyonce-s
               Publikuar në : 14:18 - 04/07/18 |
mapo.al

Një incident ka ndodhur në skenën polake të turneut “On The Run II” nga Beyonce dhe Jay-Z.


Në fund të koncertit në Varshavë, gjatë miksimit të “Young Forever” dhe “Perfect” nga Ed Sheeran, skena vetëlëvizëse u bllokua duke penguar Mbretëreshën B të vazhdonte me shfaqjen.

Stafi u detyrua të ndërhyjë me një shkallë dhe Beyonce, pas njëfarë hezitimi. Këngëtarja ka dhuruar edhe një skenë hot, me të pasmet e saj që kanë dalë në pah.

 


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas