ShowBiz

Video/ Incidenti i zbulon më shumë seç duhet Beyonce-s

Një incident ka ndodhur në skenën polake të turneut “On The Run II” nga Beyonce dhe Jay-Z.


Në fund të koncertit në Varshavë, gjatë miksimit të “Young Forever” dhe “Perfect” nga Ed Sheeran, skena vetëlëvizëse u bllokua duke penguar Mbretëreshën B të vazhdonte me shfaqjen.

Stafi u detyrua të ndërhyjë me një shkallë dhe Beyonce, pas njëfarë hezitimi. Këngëtarja ka dhuruar edhe një skenë hot, me të pasmet e saj që kanë dalë në pah.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas