Kryesore

Video: Ilir Meta nuk mbahet, shihni se çfarë bën


               Publikuar në : 08:31 - 06/08/18 |
mapo.al

Presidenti Ilir Meta nuk ka vonuar të ndajë me ndjekësit e tij në Facebook një eksperiencë fantastike që ka kaluar në Grykën e Rugovës.


“Mirëmëngjes të dashur miq dhe një javë të mbarë! Kush dëshiron të përjetojë një eksperiencë fantastike në Grykën e Rugovës duhet të shijojë Zip-Line. Është një adrenalinë e paparë! Sportet ekstreme do të mbeten përherë të dashura për mua!”– shkruan Meta.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas