KMR, Kryesore

Video / I riu nga Tirana po xhironte gomat e Lambos, zotëria çohet nga lokali dhe e fëlliq

Rrugët e kryeqytetit kanë nisur të duken gjithnjë e më të mbushura me automjetet e shtrenjta të markave luksoze.

“Bishat” e shtrenjta i bien në sy çdo kalimtari për shkak të madhështisë që reflektojnë.



Një rast i pazakontë ka ndodhur sot në kryeqytet, kur pronari i një Lamborghini të bardhë, sipas dëshmitarëve, ka qenë duke xhiruar gomat për 5 minuta në vend kur një zotëri është ngritur nga lokali përballë ku pi pinte kafen dhe e ka qortuar.

I riu ngriti jo vetëm zonën e Asllan Rusit, por tërë Tiranën “në këmbë” dhe u largua pas qortimit të zotërisë.

Materialet siguruar nga @RichKidsTirana

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *



CLOSE
CLOSE
Pas