KMR

Video/ I dashuri surprizon partneren, propozimi më romantik që mund të keni parë…


               Publikuar në : 18:59 - 20/06/18 |
mapo.al

Propozimi është një moment që të gjithë duan ta kenë të veçantë. Çdo mashkull mendon momentin perfekt për femrën e tyre të jetës duke u munduar ta bëjnë atë sa më magjik.


Por ky mashkull i ka kaluar kufijtë me surprizën dhe propozimin njëkohësisht që i bëri partneres së tij.

Ai i ka propozuar partneres së tij falë ndihmës të një ekipi profesionist televiziv e ndërsa si dhuratë i bëri një Range Rover pink që kushton rreth 100 mijë euro.

Ata u nisën për një shëtitje me helikopter, për të aterruar në një stadium të ‘boshatisur’.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon atë teksa e dërgon para pakos gjigante, prej nga shfaqet vetura luksoze dhe më pas ulet në gju për të bërë propozimin.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas