Sport

Video/ Hyrja madhështore. Arbitri shqiptar i jep fund beqarisë, kolegët i bëjnë një surprizë të veçantë…

Arbitri Dorjan Maletaj i ka dhënë fund beqarisë në moshën 27-vjeçare duke lidhur kurorë me bukuroshen Arlinda Maletaj.

Në një dasmë madhështore arbitri ka mbledhur familjarë, miq e shokë, por ajo që ka sjellë emocione të veçanta ka qenë surpriza e kolegëve të tij.

Në momentin që çifti do hynte në sallë, ata kanë krijuar një tunel me flamujt e arbitrave dhe në sfond shoqëronte kolona zanore e Champions League.

Salla me dasmorë ka shpërthyer në duartrokitje, ndërsa çifti është shfaqur jo pak i emocionuar.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas