Sport

Video/ Hyrja madhështore. Arbitri shqiptar i jep fund beqarisë, kolegët i bëjnë një surprizë të veçantë…


               Publikuar në : 12:19 - 29/08/18 |
mapo.al

Arbitri Dorjan Maletaj i ka dhënë fund beqarisë në moshën 27-vjeçare duke lidhur kurorë me bukuroshen Arlinda Maletaj.


Në një dasmë madhështore arbitri ka mbledhur familjarë, miq e shokë, por ajo që ka sjellë emocione të veçanta ka qenë surpriza e kolegëve të tij.

Në momentin që çifti do hynte në sallë, ata kanë krijuar një tunel me flamujt e arbitrave dhe në sfond shoqëronte kolona zanore e Champions League.

Salla me dasmorë ka shpërthyer në duartrokitje, ndërsa çifti është shfaqur jo pak i emocionuar.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas