Humor

Video/ Humor në internet, VAR-in në Afrikë e shohin me… magji të zezë


               Publikuar në : 18:23 - 19/07/18 |
mapo.al

VAR ishte një nga risitë më të përfolura të këtij Botërori. Edhe pse me teknologjinë prezente në fushë, përsëri pati polemika të shumta në lidhje me vendimet përfundimtare që jepeshin.


Ndërkohë video më e fundit e bërë në Afrikë sjell një moment nga një ndeshje futbolli të moshave dhe në zonë shkaktohet një faull. Ndërkohë arbitri vendos që të shikojë “VAR-in”, por nuk ishte një teknologji e zakonshme. Ai e shikon rastin e dyshimtë me anë të një teknologjie tjetër, atë të magjisë së zezë. Kjo ndeshje është kthyer në një video të bukur humori në internet.

 

 

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas