ShowBiz

Video/ Habit Klaudia Pepa, balerina shqiptare bën sparkatën në supermarket


               Publikuar në : 20:38 - 14/06/18 |
mapo.al

Klaudia Pepa po e ndërton karrierën e saj në Itali, por ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave në Shqipëri.


Balerina shqiptare komentohet thuajse çdo ditë, jo vetëm për anën profesionale dhe atë private, por edhe për fotot provokuese apo videot që ajo poston shpesh në rrjetet sociale.

Në videon e fundit, Klaudia i ka habitur të gjithë me gjestin e bërë në një market.

Balerina vendos këmbën në karrocën e supermarketit dhe bën sparkatën.

Ajo vazhdon për qejf të saj duke blerë produktet teksa njerëzit e shohin të çuditur.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas