Arkiva, KMR

Video/ Gruaja hidhet nga lartësia për t’u vetëvrarë, zjarrëfikësit e shpëtojnë në kohë rekord

Një grua në Guyan të Kinës u hodh nga një lartësi në det duke tentuar t’i jepte fund jetës. E gjithë ngjarja është filmuar nga kamerat ku fatmirësisht me ndërhyrjen e menjëherëshme të zjarrfikësve gruaja arriti të shpëtonte.

Sapo ajo hidhet, një prej zjarrëfikësve është hedhur pas saj me jelekë shpëtimi për t’i ardhur në ndihmë.Pas disa momentesh gruaja duket e penduar për aktin e kryer dhe pranon ndihmën e zjarrëfiksit duke shpëtuar nga një vdekje e mundshme.

Ajo është transportuar për në spital për të marrë ndihmën e nevojshme.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas