Humor

Video/ Gruaja e pronarit të fabrikës në Korçë gjen burrin zhveshur me punonjësen…


               Publikuar në : 21:24 - 13/11/17 |
mapo.al

Një grua e cila është e martuar filloi disa kohë më parë punë në një magazinë. Më pas ajo ka krijuar një mardhënie intime me pronarin.


Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, në Korçë, gruaja e pronarit i ka gjetur të dy të zhveshur në ambientet e punës dhe ka telefonuar burrin e 40-vjeçares.

Por pavarsisht telefonatës së saj asnjë masë nuk është marë, pasi gruaja vijon punën në fabrikë.

“Gruaja e pronarit ka telefonuar bashkëshortin e 40-vjeçares, por asgjë nuk ka ndryshuar pasi gruaja vazhdon punën në fabrikë”,- raporton gazetarja.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas