Kryesore

VIDEO/ Grabitet lokali gjatë natës, kamerat e sigurisë zbardhin gjithçka…

Një tentativë grabitje është shënuar mbrëmjen e djeshme në Berat, ku katër hajdutë kanë tentuar të futen brenda një biznesi. Kamerat e sigurisë kanë fiksuar të gjitha lëvizjet e tyre dhe tregojnë se kanë qenë 4 persona të veshur me kapuça.


Po ashtu mësohet se dy nga katër grabitësit kanë qenë vajza. Policia po punon për identifikimin e tyre.

Policia pasi ka këqyrur kamerat e sigurisë, ka identifikuar grabitësit. Mësohet se një prej grabitësve është Lediana G., 31 vjeç, dy të tjerë janë shpallur në kërkim dhe është proceduar një 15-vjeçar.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas