KMR

Video/ Gjarpri i uritur vret pëllumbin në qendër të Londrës, pamjet e rënda bëjnë xhiron e rrjetit


               Publikuar në : 19:23 - 07/08/18 |
mapo.al

Një gjarpër tropikal është filmuar duke ngrënë një pëllumb në një rrugë të zënë në lindje të Londrës.


Dave Fawbert vuri në dukje një gjarpër boa, që mendohet të jetë braktisur, në High Road, Leytonstone, të shtunën në mëngjes.

RSPCA që atëherë ka marrë zvarranikun në një qendër të kafshëve të egra dhe është duke kërkuar informacion për mënyrën se si mund të ketë ardhur në rrugë.

Fawbert shtoi se, kishte shpresuar të shihte një gjarpër të tillë në jetën e egër në safari të Tanzanisë disa vjet më parë, por e gjeti në Londër.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas