Arkiva 2

Video/ Gëlltiti macen por… e frikshme ajo çfarë i ndodh më pas pitonit zullumqar…


               Publikuar në : 19:21 - 15/11/17 |
mapo.al

Një piton gjigant ka kaluar rrethimin e vendosur në një kopsht në Bangkok të Tailandës dhe ka ngrënë macen e kësaj qendre.


Fatmirësisht asnjë prej fëmijëve nuk është lënduar nga pitoni, por drejtuesit e kopshtit njoftuan menjëherë autoritetet përkatëse, të cilat mbërritën në vendngjarje dhe para se të largonin gjarprin gjigant ndërmorën një mision të pamundur.

Me kërkesën e drejtuesve të kopshtit, ata u përpoqën që të nxirrnin macen nga barku i pitonit, me shpresën se do të ishte akoma gjallë.

E pas disa minutash, ata ia arritën me sukses, por fatkeqësisht macja nuk kishte më shenja jete.CLOSE
CLOSE
Pas